Przekazanie koszulek dla SP Chotyniec

❤️Warto marzyć, warto mieć pasję bez względu na czy pochodzisz z dużego miasta czy z małej miejscowości. Prędzej czy później to zaprocentuje! 💪⚽️

Dowodem jest dzisiejsze spotkanie w Szkole Podstawowej w Chotyńcu w czasie, którego przekazałem sportowe koszulki uczniom, którzy wygrali Powiatowy Turniej „Śladami Bogdana Zająca”. 👣👣👣

✅Towarzyszył mi również Bogdan Zając, który zrobił wielkie wrażenie wśród dzieci. Opowiedział o swojej pasji, pogratulował wszystkim zapału i wręczył swoje autografy.

✅Wójt Gminy Radymno Bogdan Szylar również przekazał dzieciom sportowe torby doceniając ich ostatnie poczynania na boisku sportowym w Pruchniku.

🗣 Podczas Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej, który odbywał się pod moim patronatem honorowym obserwowałem z jakim zaangażowaniem i pasją dzieci ze szkoły w Chotyńcu włączyły się w grę, kibicowanie, ostatecznie wygrywając ten Turniej. Po rozmowie z dyrekcją szkoły dowiedziałem się, że to, iż dzieci wystąpiły na Turnieju wiązało się z wieloma utrudnieniami. Mam nadzieję, że dzisiejsza drobna niespodzianka w postaci koszulek sportowych sprawi, że obudzi się w Was jeszcze większa wola walki i sportowej rywalizacji.

🗣Dziękuję Pani Sołtys Agnieszce Fleszar Pani dyrektor SP w Chotyńcu Pani Marcie Rychcik, gronu pedagogicznemu oraz dzieciom i młodzieży za serdeczne przyjęcie i wspaniałą atmosferę.

Więcej zdjęć tutaj: https://www.facebook.com/chrzantadeusz