MISJA

Szanowni Państwo,

jestem człowiekiem, który żyje codziennością, w normalnym świecie. Moje doświadczenie samorządowe dało mi możliwość oceny, jakie sprawy najbardziej poruszają i dotyczą mieszkańców „małych ojczyzn”, takich jak gminy i powiaty. W parlamencie potrzeba mocnego, wyrazistego głosu samorządowca, który umie skutecznie zadbać o nasze wspólne interesy!

Skuteczność to cecha, która powinna wyróżniać każdego gospodarza. Tylko w ostatnich czterech latach pozyskałem dodatkowych 200 mln złotych do budżetu. Obrazowo mówiąc, to tyle pieniędzy, ile w normalnych warunkach Powiat wydaje przez półtora roku! Zostały dołożone do samorządowych wydatków. A konkrety o których mówię to:

  • nowoczesne budynki jarosławskiego szpitala (36 mln zł),
  • projekty edukacyjne i wyposażenie szkół (10 mln zł),
  • drogi (70 mln zł),
  • największe w Polsce scalenia (100 mln zł).
  • Powstało także centrum dworcowe PKS, które nie kosztowało nas ani złotówki, bo znaleźliśmy prywatnego inwestora.

Moja skuteczność wzrośnie, gdy zostanę posłem. Jeśli wybierzecie mnie, jako Waszego przedstawiciela, to zostanę z Waszymi codziennymi sprawami, troskami i problemami, tak jak to robię przez ostatnie 20 lat pracy samorządowca. I jestem przekonany, że będzie to z konkretną korzyścią, bo w dla mnie liczą się konkrety, nie czcze obietnice.