O mnie

Ukończyłem Technikum Drogowo-Geodezyjne w Jarosławiu na kierunku geodezja, studia na Politechnice Lubelskiej – kierunek Zarządzanie oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie – w zakresie Master of Business Administration (MBA).

Od początku lat 80-tych działałem w podziemnych strukturach Federacji Młodzieży Walczącej, a od 1991 r. w Konfederacji Polski Niepodległej. Po rozwiązaniu KPN, wstąpiłem do Prawa i Sprawiedliwości (członek Zarządu Okręgu, delegat na Kongres Krajowy, członek Rady Politycznej). W kadencji: 2006 – 2010 oraz 2014 – 2018 piastowałem urząd starosty jarosławskiego. Starostą zostałem wybrany ponownie w listopadzie 2018 r. Jestem żonaty, mam dwoje dzieci.

W prestiżowym konkursie Podkarpacka Nagroda Samorządowa zostałem wybrany Najlepszym Starostą Podkarpacia kadencji 2014 – 2018, a Powiat Jarosławski uzyskał tytuł najlepszego powiatu Województwa Podkarpackiego. W 2018 r. zostałem uhonorowany przez Związek Powiatów Polskich tytułem „Samorządowiec 20-lecia”. W roku 2019 wybrano mnie na stanowisko wiceprezesa ZPP. Prezydent Andrzej Duda odznaczył mnie Srebrnym Krzyżem Zasługi.

previous arrow
next arrow
PlayPause
previous arrownext arrow
Slider