Plebiscyt Podkarpacie Pełne Pasji rozstrzygnięty!

2 czerwca 2021 roku w moim Biurze Poselskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom Plebiscytu „Podkarpacie Pełne Pasji”. W swoim imieniu oraz Europosła Bogdana Rzońcy miałem przyjemność poznać ludzi z ciekawymi pasjami i mogłem wręczyć dyplomy, puchary i upominki.

Projekt „Podkarpacie Pełne Pasji” to inicjatywa, która miała na celu poznanie ludzi, którzy są wokół nas i robią dużego dobrego . Posiadają swoje pasje, które są inspiracją dla innych. Wspólnie z Europosłem Bogdanem Rzońcą chcieliśmy poznać nieodkryte talenty i wesprzeć ich działalność.

🌟🌟🌟PODKARPACIE PEŁNE PASJI🌟🌟🌟 ❗️ Wyniki Plebiscytu przedstawiają się następująco:

🥇Agnieszka Pigulska

🥈Nikola Połeć

🥉Elżbieta Sobejko

oraz Anna Brodzicka-Woźniak, Kacper Bojarski, Agnieszka Walczak, Aleksander Bulik, Anna Pracało, Paulina Tracz, Bartłomiej Kijanka.

Laureatom Plebiscytu #PodkarpaciePełnePasji serdecznie gratuluję fantastycznych pasji. Dziękuję również internautom za aktywne udostępnianie profili uczestników Plebiscytu, dzięki czemu zostały rozpowszechnione informacje na temat naszego Plebiscytu, co mam nadzieję przyczyni się do jeszcze większej aktywności w kolejnych edycjach.

Główną nagrodą była wycieczka do Parlamentu Europejskiego, pozostali uczestnicy otrzymali wyjazd do Sejmu RP.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję!